Bieżnia Vacu Therm 

Bieżnia VacuTherm to urządzenie, na którym kalorie spalamy 4x szybciej niż na standardowej bieżni! Wyposażona w lampy podczerwone ma działanie lecznicze, a program lipo-drenaż zawalczy z cellulitem!

Rower leżący Vacu Therm

Body Space Vacu Therm Rower leżący, jest urządzeniem do treningu fitness, które ze względu na charakterystyczną pozycję leżącą, przyjmowaną podczas treningu, polecane jest przede wszystkim osobom cierpiącym na problemy z kręgosłupem.

Infrared Steper

Trening całego ciała w połączeniu z technologią podczerwieni „InfraRed”  gwarantuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu w porównaniu do tradycyjnego treningu.

BodyRoll - Rollmasaż z podczerwienią

BodyRoll - to urządzenie do rollmasażu całego ciała: od stóp do dłoni. Wbudowana podczerwień rozgrzewa skórę, przyspiesza działanie antycellulitowe i wyszczuplające. Idealny po ćwiczeniach typu Vacu!

Lipolaser

Lipolaser - bezinwazyjne, bezbolesne zabiegi mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej zimnym laserem diodowym, nie uszkadzającym struktury ciała.Ta rewolucyjna technologia gwarantuje świetne efekty!

Body Shape 4 w 1

Połączenie w jednym zabiegu funkcji drenażu limfatycznego z terapią cieplną infrared i magnetyczną oraz elektroterapią daje bardzo skuteczny i trwały efekt odchudzania oraz modelowania sylwetki.